ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ ΣΧΟΛΕΙΟΥ ΜΕ ΠΛΗΡΕΣ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ

13ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ  ΣΧΟΛΕΙΟ  ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ

ΤΗΛ.- ΦΑΞ :  210  5712311                                            ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ,  Πέμπτη   24 Σεπτεμβρίου 2020

ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ

Σας ανακοινώνουμε ότι από αύριο  Παρασκευή 25-09-2020, μετά την τοποθέτηση της αναπληρώτριας εκπαιδευτικού στο Ε1 τμήμα και των υπόλοιπων εκπαιδευτικών ειδικοτήτων στο σχολείο μας, το ωρολόγιο πρόγραμμα θα βρίσκεται σε πλήρη ανάπτυξη.

Συγκεκριμένα:

α)Θα λειτουργήσει κανονικά η πρωινή ζώνη(υποδοχή μαθητών)

β)Θα λειτουργήσει κανονικά το πρωινό πρόγραμμα, με πρόχειρο

πρόγραμμα Παρασκευή και Δευτέρα και από Τρίτη μόνιμο.

γ) Το Ολοήμερο πρόγραμμα θα λειτουργήσει κανονικά μέχρι το τέλος του, δηλαδή 16:00 μμ.

Θερμή παράκληση οι μαθητές να έρχονται με τις μάσκες τους στο σχολείο και ο διευθυντής να ενημερώνεται για οποιοδήποτε λόγο απουσίας μαθητή από αυτό.

Ο  Δ/ΝΤΗΣ

ΚΩΣΤΑΣ  ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ