Αρχική » Αρχική / Νέα » ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ ΠΛΑΤΦΟΡΜΑΣ MYSCHOOL ΜΕ E-MAIL ΓΟΝΕΩΝ

Μάρτιος 2020
« Φεβ   Απρ »

ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ ΠΛΑΤΦΟΡΜΑΣ MYSCHOOL ΜΕ E-MAIL ΓΟΝΕΩΝ

Το Υπουργείο Παιδείας και Θρησκευμάτων μέσω του Περιφερειακού Διευθυντή Π.Ε. και Δ.Ε.  Αττικής γνωστοποιεί ότι απαιτείται ενημέρωση της πληροφοριακής πλατφόρμας MySchool με το ηλεκτρονικό ταχυδρομείο (e-mail) των γονέων/κηδεμόνων των μαθητών, προκειμένου να διευκολυνθούν προγράμματα τηλεκπαίδευσης.

Για το σκοπό αυτό παρακαλούνται οι γονείς/κηδεμόνες των μαθητών  να στείλουν μήνυμα στο ηλεκτρονικό ταχυδρομείο του σχολείου mail@13dim-perist.att.sch.gr  αναφέροντας φυσικά και το ονοματεπώνυμο του/της μαθητή/τριας και το τμήμα στο οποίο φοιτά.

Π.χ. Ιωάννου Παναγιώτης, Β2, το e-mail καθώς επίσης και έναν αριθμό κινητού τηλεφώνου για επικαιροποίηση.

Κατά τα λοιπά συμβάλουμε στην προστασία της κοινότητας και ΜΕΝΟΥΜΕ ΣΠΙΤΙ!