Ημερολόγιο : 2011-12-19

Το ημερολόγιο αυτό δημιουργήθηκε από τους μαθητές της τάξης Γ1 του σχολείου μας.

Είναι δε το αποτέλεσμα μιας εκπαιδευτικής διαδικασίας όπου συνδέονται πολλά πεδία του αναλυτικού προγράμματος, όπως ιστορία, μελέτη περιβάλλοντος, παράγωγη γραπτού λόγου, ιστορία, ευέλικτη ζώνη, πληροφορική. Παράλληλα, οι μαθητές αξιοποίησαν τις δεξιότητες χρήσης των υπολογιστών και πλοήγησης στο διαδίκτυο με ορθό και ασφαλή τρόπο.

Ελπίζουμε να εκτιμήσετε την προσπάθεια των μικρών μαθητών και να χαρείτε το αποτέλεσμα της ομαδικής δουλειάς τους, όπως το χάρηκαν και οι ίδιοι.

Τελικό_Ημερολόγιο_2012_ver5

16 σχόλια στο “Ημερολόγιο”

1. Ο/Η ΜΑΡΙΑ ΖΟΡΔΟΜΠΑ λέει:

Ηταν πολυ ωραιο και πρωτοτυπο!!!!ειναι καλο για καθε σχολειο να εχει ενα ημερολογειο!!!!13o for ever!!!!

2.
    Το ημερολογιο  ειναι  τέλιο  και σιναρπαστικο.

3. Αυτό το πρόγραμμα μου αρέσει πολύ γιατί το ημερολόγιο είναι χρήσιμο για να βλέπουμε τις ημερομηνίες και γιατί το έχουν φτιάξει τα παιδιά.

4. Είναι  τέλειο και μου άρεσε  πάρα πολύ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    Και μπράβο στα παιδια

5. καταπληκτικο ημερολογιο!!!!!!!!!! μπραβο στα παιδια της τριτης♥

6. ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΠΑΑΑΑΡΑ ΠΟΛΥ ΤΟ ΣΧΟΛΙΚΟ ΗΜΕΡΟΛΟΓΙΟ!!
    ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΧΡΗΣΙΜΟ!!!ΑΝΕΤΟ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΟ
    ΜΠΡΑΒΟ ΣΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΥΠΕΦΘΗΝΟΥΣ ΔΑΣΚΑΛΟΥΣ!!
    ΘΑ ΤΟ ΕΠΙΣΚΕΠΤΩ ΠΟΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ ΓΙΑΤΙ ΟΠΩΣ ΕΙΠΑ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΧΡΗΣΙΜΟ!!!!!!

7. Ο/Η ΣΥΛΒΙΑ ΜΑΓΓΑΝΗ λέει:

Το ημερολόγιο είναι πολύ ενδιαφέρον και χρήσιμο για πολλά πράγματα!

8. το ημερολογιο ηταν super

9. το ημερολογιο ηταν πολυ ωραιο.οπωσ λεει και η zorzompama 13o for ever

10. ΤΟ ΗΜΕΡΟΛΌΓΙΟ ΗΤΑΝ ΚΑΛΟ ΚΑΙ ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΣΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΠΟΥ ΤΟ ΕΦΤΙΑΨΑΝ

11. ΓΝΟΡΙΣΑ  ΚΑΙΝΟΥΡΙΕ   ΜΥΘΟΛΟΓΙΚΕΣ   ΙΣΤΟΡΙΕΣ   ΠΟΥ  ΜΟΥ  ΑΡΕΣΑΝ  ΠΟΛΥ!!!

12. EINAI  TELEIOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

13. Ο/Η kleidonard λέει:

παρα πολυ καλο το ημερολογιο!!!μπραβο στα παιδια της τριτης και ιδιαιτερα ο γιωργος σ.

14. Το ημερολόγιο είναι πολύ χρήσιμο και πολύ τέλειο!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    Σας βαθμολογούμε με 100%

15. Ο/Η kleidonard λέει:

μπραβο στα παιδιά της Γ’ τάξης Ήταν τέλειο το ημερολογιο Έτσι να προχωρατε στη ζωή σας στθερά με τέτοιες επιτυχίες