Αρχική » Χωρίς κατηγορία » ΕΓΓΡΑΦΗ ΣΤΟ ΟΛΟΗΜΕΡΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΤΟΥ ΣΧΟΛΕΙΟΥ ΓΙΑ ΤΟ 2022-23

ΕΓΓΡΑΦΗ ΣΤΟ ΟΛΟΗΜΕΡΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΤΟΥ ΣΧΟΛΕΙΟΥ ΓΙΑ ΤΟ 2022-23

Αγαπητοί γονείς/κηδεμόνες, σας ενημερώνουμε ότι οι εγγραφές για το Ολοήμερο σχολείο του έτους 2022-23 ξεκίνησαν και θα διαρκέσουν μέχρι τις 13-05-22. Επομένως, όσοι ενδιαφέρεστε να συμμετάσχει σε αυτό το παιδί σας θα πρέπει να κατεβάσετε την αίτηση που θα βρείτε συνημμένη, θα τη συμπληρώσετε και θα την καταθέσετε στο σχολείο. Μην ξεχάσετε να δηλώσετε και την πρωινή ζώνη (07.00-08.00) εφόσον ενδιαφέρεστε και για αυτήν. Αν δεν μπορείτε να κατεβάσετε την αίτηση του Ολοήμερου, ζητήστε την από το σχολείο.

ΠΡΟΣΟΧΗ: Όσοι δεν κάνουν εγγραφή τώρα και το αποφασίσουν αργότερα η εγγραφή τους θα γίνει μόνο με απόφαση του Δντή Εκπαίδευσης. Είναι προτιμότερο να κάνετε αίτηση κι αν αλλάξετε γνώμη να την αποσύρετε τον Σεπτέμβρη.

Ο ΔΝΤΗΣ

ΚΩΣΤΑΡΑΣ ΝΙΚΟΣ