ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ ΣΤΟ ΣΧΟΛΕΙΟ, ΔΕΥΤΕΡΑ10-01-22

20211223 115419

ΑΓΑΠΗΤΟΙ ΓΟΝΕΙΣ/ΚΗΔΕΜΟΝΕΣ,  ΑΠΟ ΤΟ ΔΙΑΔΙΚΤΥΟ ΠΛΗΡΟΦΟΡΗΘΗΚΑΜΕ ΓΙΑ ΔΙΕΥΚΡΙΝΙΣΕΙΣ ΠΟΥ ΕΔΩΣΕ ΤΟ ΥΠΑΙΘ ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΤΟ ΑΝΟΙΓΜΑ ΤΩΝ ΣΧΟΛΕΙΩΝ ΤΗ ΔΕΥΤΕΡΑ 10-01-22.

ΕΤΣΙ ΛΟΙΠΟΝ ΜΑΘΑΙΝΟΥΜΕ ΤΑ ΕΞΗΣ: ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΕΒΔΟΜΑΔΑ 10-15/01/22 ΘΑ ΓΙΝΟΥΝ ΤΡΙΑ ΣΕΛΦ ΤΕΣΤ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΤΑ ΔΥΟ ΤΕΣΤ ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΠΡΙΝ ΚΑΘΕ ΔΕΥΤΕΡΑ ΚΑΙ ΠΕΜΠΤΗ ΚΑΙ ΘΑ ΤΑ ΦΕΡΝΟΥΝ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΤΡΙΤΗ ΚΑΙ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ.

ΕΠΟΜΕΝΩΣ ΤΑ 5 ΤΕΣΤ ΠΟΥ ΠΗΡΑΤΕ ΘΑ ΓΙΝΟΥΝ ΩΣ ΕΞΗΣ: 1 ΤΗΝ ΚΥΡΙΑΚΗ, 1 ΤΗ ΔΕΥΤΕΡΑ ΚΙ 1 ΤΗΝ ΠΕΜΠΤΗ. ΤΑ ΑΛΛΑ ΔΥΟ ΤΗ ΔΕΥΤΕΡΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΠΕΜΠΤΗ ΤΗΣ ΕΠΟΜΕΝΗΣ ΕΒΔΟΜΑΔΑΣ.

ΣΕ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΚΡΟΥΣΜΑΤΟΣ ΣΤΗΝ ΤΑΞΗ ΟΙ ΑΝΕΜΒΟΛΙΑΣΤΟΙ ΜΑΘΗΤΕΣ ΘΑ ΚΑΝΟΥΝ 2 ΡΑΠΙΝΤ ΚΑΙ 3 ΣΕΛΦ ΤΕΣΤ ΚΑΙ ΟΙ ΕΜΒΟΛΙΑΣΜΕΝΟΙ 3 ΣΕΛΦ ΤΕΣΤ.

ΑΥΤΑ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΠΕΡΙΒΟΗΤΑ ΑΥΞΗΜΕΝΑ ΜΕΤΡΑ ΓΙΑ ΝΑ ΕΠΙΣΤΡΕΨΟΥΜΕ ΜΕ ΑΣΦΑΛΕΙΑ ΣΤΑ ΣΧΟΛΕΙΑ. ΦΥΣΙΚΑ ΚΑΜΙΑ ΕΝΕΡΓΕΙΑ ΓΙΑ ΜΕΙΩΣΗ ΤΩΝ ΜΑΘΗΤΩΝ ΜΕΣΑ ΣΤΑ ΤΜΗΜΑΤΑ ΚΑΙ ΚΑΜΙΑ ΠΡΟΒΛΕΨΗ ΑΝΑΠΛΗΡΩΣΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΩΝ ΣΕ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΝΟΣΗΣΗΣ.

Ο ΔΝΤΗΣ

ΚΩΣΤΡΑΣ ΝΙΚΟΣ