Το Σάββατο 13-5-2023 και ώρα 10:30 π.μ. δώσαμε ραντεβού εκπαιδευτικοί , παιδιά, γονείς στη λίμνη του Άλσους της Ν. Φιλαδέλφειας , για να περάσουμε ένα όμορφο ανοιξιάτικο πρωινό με καφέ, βόλτα , ποδήλατο, παιχνίδι και σύσφιξη σχέσεων.
Χρησιμοποιούμε cookies για να σας προσφέρουμε την καλύτερη δυνατή εμπειρία στη σελίδα μας. Εάν συνεχίσετε να χρησιμοποιείτε τη σελίδα, θα υποθέσουμε πως είστε ικανοποιημένοι με αυτό.ΕντάξειΔιαβάστε περισσότερα