Α΄Συνάντηση γονέων

Πραγματοποιήθηκε η πρώτη για φέτος συνάντηση γονέων και κηδεμόνων του Νηπιαγωγείου μας. Συμμετείχαν όλοι οι γονείς και το διδακτικό προσωπικό του σχολείου και συζητήθηκαν θέματα που αφορούν στην γνωριμία και στους στόχους του προγράμματος του Νηπιαγωγείου ,  καθώς και διαδικαστικά θέματα που αφορούν στην εύρυθμη λειτουργία και στη σχολική καθημερινότητα. Τη συνάντηση τίμησε με την παρουσία του και την εισήγησή του και ο Σχολικός Σύμβουλος Προσχολικής Αγωγής κ. Χρήστος Κεβρεκίδης, ο οποίος συνομίλησε με τους γονείς δίνοντας κατευθυντήριες γραμμές για τη σωστή αγωγή του παιδιού. Ευχαριστούμε τους γονείς για την ανταπόκριση στο κάλεσμά μας και την προσέλευσή τους, καθώς και το Σχολικό Σύμβουλο για την πολύτιμη βοήθειά του.

DSC04813 DSC04814 DSC04815

2 thoughts on “Α΄Συνάντηση γονέων