Ανακοίνωση και οδηγίες για την έναρξη των μαθημάτων τηλεκπαίδευσης

Νοέ 202016

Αγαπημένα μας παιδιά,

μετά το αναγκαστικό κλείσιμο των σχολείων, θα συνεχίσουμε να έχουμε την καθημερινή μας επαφή με ένα διαφορετικό όμως τρόπο. Σίγουρα δεν μπορούμε να αισθανθούμε το ίδιο όπως στο σχολείο, αλλά θα οργανώσουμε μια νέα ηλεκτρονική αυτή τη φορά τάξη. Από την Τετάρτη 18/11 θα συνδεόμαστε κάθε μεσημέρι στις 14,10μ.μ. και θα ολοκληρώνουμε στις 16,20μ.μ. Θα σταλεί στα προσωπικά mail σας, αυτά που δημιουργήσατε στο webmail.sch.gr το link της τάξης σας. Επίσης θα σας σταλεί κι ένα ακόμη link όπου θα μπορείτε να ανεβάζετε τις εργασίες σας. Το μόνο που χρειάζεται να έχετε είναι ένα laptop, tablet, PC ή κινητό τηλέφωνο, έναν ενήλικα μαζί σας και το υπέροχο χαμόγελό σας που μας είχε λείψει πίσω από τις μάσκες!!

Σας περιμένουμε την Τετάρτη στις 14,00μ.μ. ακριβώς !!!!!

Με αγάπη

Οι δασκάλες σας

από κάτω από: Ανακοινώσεις και εργασίες κατά την περίοδο της 2ης καραντίνας από Τετάρτη 18/11/2020| | Δεν επιτρέπεται σχολιασμός στο Ανακοίνωση και οδηγίες για την έναρξη των μαθημάτων τηλεκπαίδευσης