Ο «Λαβύρινθος» υποψήφιος στα πρόσωπα της χρονιάς 2019 !

Συγχαρητήρια στους /στις μαθητές/τριες του σχολείου μας ! ! ! !

Η ιστορία και η πορεία των 20 χρόνων συμμετοχής του σχολείου μας στο Πρόγραμμα Αγωγής Υγείας

«ΚΙΝΟΥΜΑΣΤΕ  ΧΟΡΕΥΟΝΤΑΣ  ΚΑΙ  ΠΕΡΠΑΤΩΝΤΑΣ»Δίκτυο σχολείων ΔΔΕ Αχαΐας «Λ Α Β Υ Ρ Ι Ν Θ Ο Σ»

αποδεικνύουν την αξία και τη  δυναμική της σύμπραξης.

Οι μαθητές/τριεςκαι οι  εκπαιδευτικοί που συμμετέχουν μας κάνουν περήφανους με τις επιτυχείς δράσεις τους και την αγάπη τους για την ανάδειξη της λαϊκής Παράδοσης και του Πολιτισμού.

Επιβράβευση των προσπαθειών και τιμή για το σχολείο μας αποτελεί η υποψηφιότητα του Δικτύου «Λαβύρινθος» στα πρόσωπα της χρονιάς 2019 από την εφημερίδα «Πελοπόννησος» την οποία και ευχαριστούμε θερμά.

Για τη διάκριση του Δικτύου, θα πρέπει όποιος/α  επιθυμεί να ψηφίσει,  να πληκτρολογήσει στο διαδίκτυο «πρόσωπα της χρονιάς 2019, κατηγορία: Διοίκηση – ομάδες».https://www.prosopaxronias.gr/?section=4726&language=el_GR&itemid1494=4764&detail1494=1

Τα σχόλια είναι κλειστά.