Δηλώστε Συμμετοχή

Το σχολείο μας θα συμμετέχει στην Ευρωπαϊκή Εβδομάδα Κώδικα με μία εκδήλωση. Ένας μαθητής της Πέμπτης ή της Έκτης Δημοτικού μαζί με το γονιό του θα έρθει στο εργαστήριο Πληροφορικής του σχολείου και θα συνεργαστούν για να γράψουν τον δικό τους κώδικα. Μην τρομάζετε, δεν θα έχει εξετάσεις, θα διασκεδάσετε μαζί με τα παιδιά σας παίζοντας και μαθαίνοντας.

Επειδή το εργαστήριο Πληροφορικής έχει χωρητικότητα 13 θέσεων θα πρέπει να δηλώσετε συμμετοχή και θα γίνει επιλογή 13 συμμετοχών. Εάν κάποιος που έχει δηλώσει δεν μπορεί να παρευρεθεί σας παρακαλούμε να ειδοποιήσει για να καλέσουμε κάποιον άλλο στη θέση του.

Η εκδήλωση θα γίνει την Πέμπτη και ώρα 19.00- 20.30 στο εργαστήριο Πληροφορικής του σχολείου μας. Για δηλώσεις συμμετοχής μπορείτε να στείλετε ένα e-mail στη διεύθυνση geotheod@sch.gr με θέμα “Εβδομάδα Κώδικα” και περιεχόμενο το ονοματεπώνυμο του μαθητή και του γονέα.