»

Μαΐ 13

Εγγραφές Α’ τάξης 2020-2021

Αγαπητοί γονείς,
οι εγγραφές για την Α δημοτικού ξεκινούν την Παρασκευή 15 Μάη μέχρι.και 29.
Το τηλ. του σχολείου είναι 2610321778 και το email mail@12dim-patras.ach.sch.gr. στα οποία μπορείτε να επικοινωνείτε για να ορίσουμε συνάντηση προκειμενου  να καταθέσετε τα δικαιολογητικά.
Εγγραφές θα γινονται καθημερινά 8.30 με 11.30,κατόπιν όμως επικοινωνίας.
Παρακαλούμε αρχίστε να επικοινωνείτε από Παρασκευή γιατί την Πέμπτη θα γίνονται εργασίες.
Απαραίτητα δικαιολογητικά:
1. Επιδειξη βιβλιαριου υγειας
2. Βεβαιωση νηπιαγωγείου
3. Αποδεικτικό μόνιμης κατοικίας
4. Δελτιο υγείας μαθητή (αν δεν το εχετε θα σας το δωσουμε.εμεις)