»

Μαρ 30

Προγραμματισμός μαθήματος κολύμβησης Δημοτικών Σχολείων Αχαΐας Σχολικού Έτους 2020-21

Σχετικά με τον προγραμματισμό της κολύμβησης Δημοτικών Σχολείων Αχαΐας για το σχολικό έτος 2020-21 το οποίο αφορά τις Γ΄ και Δ΄ τάξεις των σχολείων, θα θέλαμε να ενημερώσουμε τους γονείς/κηδεμόνες των μαθητών αυτών των τάξεων του σχολείου μας (δηλαδή των μαθητών των φετινών Β’ και Γ΄ τάξεων) ότι στον παρακάτω σχετικό σύνδεσμο μπορούν να κατεβάσουν την Υπεύθυνη Δήλωση, με την οποία συγκατατίθενται για τη σχετική μετακίνηση των παιδιών τους.

Η δήλωση θα συμπληρωθεί από τους γονείς/κηδεμόνες ηλεκτρονικά και θα σταλεί στο e-mail του σχολείου mail@12dim-patras.ach.sch.gr. Ως υπογραφή αρκεί η αναγραφή του ονοματεπώνυμου. Η Υπεύθυνη Δήλωση θα προσκομιστεί στο σχολείο σε έντυπη μορφή και κανονικά υπογεγραμμένη την επόμενη σχολική χρονιά. Για το λόγο αυτό οι γονείς /κηδεμόνες θα πρέπει να την κρατήσουν και στο αρχείο τους. Καταληκτική ημερομηνία της αποστολής της Υπεύθυνης Δήλωσης ορίζεται η 8/4/2020 και ημέρα Τετάρτη

Κάντε κλικ στον παρακάτω σύνδεσμο για να κατεβάσετε την Υπεύθυνη Δήλωση

Υπεύθυνη-δήλωση-για-Κολύμβηση-2020-21