↑ Επιστροφή σε Safe water sports

Bραβείο στο πρώτο συνέδριο Θαλασσοφυλάκων

Το σχολείο μας στις 5 Οκτώβρη βραβεύτηκε στο πρώτο συνέδριο Θαλασσοφυλάκων στο πλαίσιο του προγράμματος safe water sports

To   βραβείο είναι η εκπαιδευτική βαλίτσα του προγράμματος!

Στο πλωτό μουσείο Νεράιδα έλαβαν χώρα οι εργασίες και βιωματικά σεμινάρια για τους μαθητές!

Όλα ήταν άψογα οργανωμένα!

Πάμε για τα επόμενα βραβεία! Μα κυρίως να μάθουμε, να διασκεδάσουμε και να αλλάξουμε τον κόσμο!!!

Να γίνουμε πρώτα εμείς η αλλαγή που θέλουμε να δούμε!