↑ Επιστροφή σε Ε΄ Τάξη (παλιότερα έτη)

Πάρκο Κυκλοφοριακής Αγωγής «Πάνος Μυλωνάς»

Την Παρασκευή 23 Νοεμβρίου 2018, η Ε΄ τάξη επισκέφθηκε το Πάρκο Κυκλοφοριακής Αγωγής «Πάνος Μυλωνάς» του Δήμου Πατρέων. Μέσα από το πρόγραμμα που παρακολούθησαν οι μαθητές έμαθαν βιωματικά να κυκλοφορούν σωστά και με ασφάλεια στον δρόμο είτε ως πεζοί είτε ως οδηγοί. Ευχαριστούμε πολύ γι’ αυτό, τον εξαιρετικό εκπαιδευτή κ. Δημήτρη Διαμαντόπουλο, ο οποίος κατάφερε να περάσει στους μαθητές τους κανόνες της σωστής οδικής συμπεριφοράς με αρκετά διασκεδαστικό τρόπο γι’ αυτούς!!!