Χαιρετισμός του διευθυντή του 12ου Δημοτικού Σχολείου Νεάπολης

Σεπ 20208

Χαιρετισμός του διευθυντή του 12ου Δημοτικού Σχολείου Νεάπολης

Αγαπητά παιδιά, γονείς και κηδεμόνες των μαθητών/τριών του 12ου Δημοτικού Σχολείου Νεάπολης. Με την ανάληψη των καθηκόντων μου ως διευθυντής στο 12ο Δημοτικό Σχολείο Νεάπολης θα ήθελα να έχω μια πρώτη επικοινωνία μαζί σας. Σ’ αυτές τις πρωτόγνωρες συνθήκες που ζούμε σας βεβαιώνω ότι όλοι οι εκπαιδευτικοί του σχολείου και εγώ προσωπικά θα κάνουμε το καλύτερο για τα παιδιά μας, την ασφάλειά τους και την εκπαιδευτική διαδικασία. Με το νέο ξεκίνημα θα ήθελα να ευχηθώ σε όλους υγεία, δύναμη και μια σχολική χρονιά γεμάτη δημιουργία, αισιοδοξία και πρόοδο.

Ο Διευθυντής του 12ου Δημοτικού Σχολείου Νεάπολης

ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

από κάτω από: Χωρίς κατηγορία| | Δεν επιτρέπεται σχολιασμός στο Χαιρετισμός του διευθυντή του 12ου Δημοτικού Σχολείου Νεάπολης