Ανακοίνωση για την επέτειο της 28ης Οκτωβρίου

Οκτ 202127

Ανακοίνωση για την επέτειο της 28ης Οκτωβρίου

Αγαπητοί γονείς και κηδεμόνες,

Την Πέμπτη, 28 Οκτωβρίου η παρέλαση θα γίνει κανονικά .

Η σημαιοφόρος και οι παραστάτες ώρα 10.00 π.μ. με ευθύνη των γονέων τους, θα πρέπει να βρίσκονται στο Ιερό Μητροπολιτικό Ναό Αγίου Γεωργίου Νεάπολης (Παναγή Τσαλδάρη 14) , όπου θα τους περιμένει η εκπαιδευτικός κ. Παρούσογλου Καλλιόπη. Μετά τη δοξολογία, η αποστολή της σημαίας – με ευθύνη της ιδίας εκπαιδευτικού- θα πρέπει να βρίσκεται στις 11.00΄π.μ. στο χώρο της παρέλασης (λεωφόρος Α. Παπανδρέου 87 με Κολοκοτρώνη, Νεάπολη κατάστημα admiral), όπου θα συγκεντρωθούν όλοι οι μαθητές της Δ, Ε΄ και ΣΤ΄ τάξης, με ευθύνη των γονέων τους, και θα τους αναμένει ο γυμναστής  κ. Καλλιπολίτης Δημήτριος. Μετά το τέλος της παρέλασης οι γονείς θα παραλάβουν τα παιδιά τους από το σημείο τερματισμού της ( ζαχαροπλαστείο  Royal ).

Ο Διευθυντής του σχολείου

από κάτω από: Χωρίς κατηγορία| | Δεν επιτρέπεται σχολιασμός στο Ανακοίνωση για την επέτειο της 28ης Οκτωβρίου