Επιστροφή σε Τάξεις

Τάξη Γ΄

ΚΑΛΗ ΣΧΟΛΙΚΗ ΧΡΟΝΙΑ!                                                           2024-2025

12/09/2024

Αγιασμός στο σχολείο μας και καλωσόρισμα των μικρών μας μαθητών στη νέα τους τάξη όπου τους περίμεναν πολύχρωμες εκπλήξεις και δωράκια για μια όμορφη και δημιουργική σχολική χρονιά πλούσια σε χαρούμενες στιγμές, γνώσεις και εμπειρίες!!

20240912 090758 Αντιγραφή   20240912 090735      ΚΑΛΩΣΟΡΙΣΜΑ ΤΑΞΗΣ ΑΓΙΑΣΜΟΣ

25/09/2024

ΔΙΑΔΡΑΣΤΙΚΟΣ ΠΙΝΑΚΑΣ ΣΤΗΝ ΤΑΞΗ ΜΑΣ!

Σήμερα, στην τάξη, μάς περίμενε μια υπέροχη έκπληξη … Τα μαθήματά μας πλέον θα γίνονται πιο ελκυστικά και διαδραστικά με τον Διαδραστικό πίνακα!!! Έχουμε άλλο ένα εξαιρετικό εργαλείο με το οποίο θα έχουμε την ευκαιρία να δημιουργήσουμε περιβάλλοντα στην τάξη μας όπου όλοι οι μαθητές με διαφορετικά στυλ μάθησης να μπορούν να εμπλακούν στη μαθησιακή διαδικασία, να συνεργαστούν και να μάθουν ο ένας από τον άλλο.

διαδραστικος

Πανελλήνια Ημέρα Σχολικού Αθλητισμού 2024

Σήμερα, στα πλαίσια του εορτασμού της 11ης Πανελλήνιας Ημέρας Σχολικού Αθλητισμού και με σύμμαχο τον υπέροχο καιρό, οι μαθητές μας έπαιξαν βόλεϊ, τένις, ποδόσφαιρο, τρέξιμο, σκοινάκι κλπ.  σε έναν καταπράσινο χώρο στο Περιγιάλι!

ΗΜΕΡΑ ΣΧΟΛΙΚΟΥ ΑΘΛΗΤΙΚΟΥ