Μαΐ 23

«Το  ταξίδι συνεχίζεται…»

Το περιβαλλοντικό μας πρόγραμμα « Ταξίδι στη χώρα των λιμνών» που ξεκίνησε πέρυσι, ολοκληρώθηκε φέτος με επιτυχία. Τα παιδιά που συμμετείχαν ανταποκρίθηκαν με ενθουσιασμό σε όλες τις δράσεις που προέκυπταν από τη διαδρομή αυτή που κράτησε δυο χρόνια.

Δυο χρόνια γεμάτα συγκινήσεις, συνεργασίες, ομαδική δουλειά, εντάσεις, γέλια και ψυχαγωγία άφησαν τις καλύτερες αναμνήσεις σε όλους και τους πλούτισαν με γνώσεις κι εμπειρίες, προετοιμάζοντάς τους με τον καλύτερο τρόπο για το ταξίδι τους στο νέο τους σχολείο, το Λύκειο.

Ευχαριστούμε τους μαθητές/τριές μας για την άψογη συνεργασία και για τις όμορφες στιγμές που μοιραστήκαμε και τους ευχόμαστε ολόψυχα καλό ταξίδι στο Λύκειο και καλή επιτυχία σε ό,τι κάνουν στη ζωή τους.

Οι καθηγήτριες

Γερογιάννη Μαρία