Μάιος 2020 | Φοίτηση στο Ολοήμερο Πρόγραμμα για το σχολικό έτος 2020 – 2021

Αγαπητοί γονείς και κηδεμόνες,

Όσοι από εσάς επιθυμείτε να φοιτήσει το/τα παιδί/ιά σας στο Ολοήμερο Πρόγραμμα για το σχολικό έτος 2020-2021 πρέπει να υποβάλετε Αίτηση Εγγραφής σύμφωνα με τη σχετική εγκύκλιο.

Φέτος, λόγω των ιδιαίτερων συνθηκών λειτουργίας και για την προστασία της δημόσιας υγείας, μπορείτε να στείλετε την αίτηση εγγραφής και τα απαραίτητα δικαιολογητικά με έναν από τους παρακάτω τρόπους:

1. Κατεβάζετε και συμπληρώνετε τη σχετική Αίτηση-Υπεύθυνη Δήλωση. Τη σκανάρετε και μαζί με τα απαραίτητα δικαιολογητικά (βεβαίωση εργασίας, κάρτα ανεργίας κλπ) τα στέλνετε στο email του σχολείου 11dimperisteriou@gmail.com με θέμα: “ΕΓΓΡΑΦΕΣ ΟΛΟΗΜΕΡΟΥ 2020-2021”
  2. Συμπληρώνετε ηλεκτρονικά την αίτηση κάνοντας κλικ στον σύνδεσμο https://forms.gle/yu24QugA1zRqjpCi6 και τα δικαιολογητικά τα φέρνετε την πρώτη μέρα λειτουργίας του Σχολείου για το επόμενο σχολικό έτος 2020-2021.

Από τη διεύθυνση του σχολείου