Ενημέρωση για τη λήξη των μαθημάτων, τη χορήγηση βαθμολογίας του Γ΄ τριμήνου και Τίτλων Προόδου και Σπουδών

Αγαπητοί γονείς,

σας ενημερώνουμε ότι την Παρασκευή 25η Ιουνίου, τελευταία μέρα του διδακτικού έτους, δεν θα πραγματοποιηθούν τα μαθήματα και θα χορηγηθούν στους μαθητές σε κλειστό φάκελο Τίτλοι Προόδου και Τίτλοι Σπουδών για την ΣΤ΄ τάξη καθώς και η βαθμολογία του Γ΄ τριμήνου, με τον εξής τρόπο:

1. Οι μαθητές των τάξεων           Α , Β   και   Γ   θα προσέλθουν στο σχολείο στις 08:30 π.μ. και θα αποχωρήσουν στις 09:00 π.μ.
  2. Οι μαθητές των τάξεων           Δ,  Ε   και   ΣΤ   θα προσέλθουν στο σχολείο στις 09:15 π.μ. και θα αποχωρήσουν στις 09:45 π.μ.

Οι γονείς που θα συνοδεύσουν τα παιδιά τους στο Σχολείο θα πρέπει να παραμείνουν έξω από το σχολείο για να τα παραλάβουν όταν αποχωρήσουν από αυτό. Παρακαλούμε πολύ να φροντίσετε για την ασφαλή προσέλευση και αποχώρηση των μαθητών.

Σας ευχαριστούμε πολύ για τη συνεργασία και σας ευχόμαστε ένα χαρούμενο και ξέγνοιαστο καλοκαίρι με υγεία!

Από τη Διεύθυνση του Σχολείου