Εκδηλώσεις για τη λήξη της σχολικής χρονιάς.

telos

Αγαπητοί γονείς,   σας ενημερώνουμε ότι οι εορταστικές εκδηλώσεις του Σχολείου μας για τη λήξη της σχολικής χρονιάς 2016-2017 έχουν ως εξής:

• Την Τετάρτη 7 Ιουνίου και ώρα 20.00 στο θέατρο Πολιτών:
    Αποχαιρετιστήρια παράσταση από τη ΣΤ΄ τάξη. (Tην ίδια ημέρα το πρωί η ΣΤ΄ τάξη θα έχει πρόβα στο Θέατρο Πολιτών)
    Στον ίδιο χώρο και την ίδια μέρα, θα προηγηθεί, στις 19.00, θεατρική παράσταση με παιδιά του σχολείου που συμμετέχουν σε πρόγραμμα του Συλλόγου Γονέων.
  • Την Παρασκευή 9 Ιουνίου και ώρα 8.30 στο προαύλιο χώρο του σχολείου αθλητικά δρώμενα και αγωνιστικά παιχνίδια με συμμετοχή όλων των τάξεων.
  • Σας ενημερώνουμε επίσης ότι την Πέμπτη 8 Ιουνίου δεν θα πραγματοποιηθούν μαθήματα λόγω εκλογοαπολογιστικής Γενικής Συνέλευσης του Συλλόγου Εκπαιδευτικών «΄Ελλη Αλεξίου»