Ιούνιος 2015 | Εορτή λήξης διδακτικού έτους 2014 – 2015

Αγαπητοί γονείς,

Σας ενημερώνουμε ότι η γιορτή λήξης του διδακτικού έτους 2014 – 2015 θα διεξαχθεί στο “Θέατρο Πολιτών», Τεγέας & Μ. Δαμάστας, (πρώην Ολυμπιακές Εγκαταστάσεις Περιστερίου) το απόγευμα της  Τρίτης 9 Ιουνίου 2015.

Για εκείνη την ημέρα το σχολείο θα λειτουργήσει ως εξής:

Τα τμήματα Α1, Α2, Δ, Ε1 και Ε2 θα έρθουν το πρωί κανονικά στο σχολείο για μάθημα.

Για το πρωί της ίδιας μέρας  θα γίνουν πρόβες στο Θέατρο Πολιτών με το παρακάτω πρόγραμμα :

Τα παιδιά της Β΄τάξης  πρέπει να βρίσκονται στο θέατρο στις 8:15 π.μ. Η πρόβα τους θα λήξει στις 9:30 π.μ.

Τα παιδιά της Γ΄τάξης θα ξεκινήσουν την πρόβα στις 9:30 π.μ και θα τελειώσουν στις 10:30 π.μ.

Τέλος τα παιδιά της ΣΤ΄τάξης θα ξεκινήσουν την πρόβα στις 10:30 π.μ και θα τελειώσουν στις 13:30 μ.μ.

Για τα παιδιά των τάξεων αυτών (Β΄- Γ΄- ΣΤ΄) το πρωί της Τρίτης δε θα γίνει μάθημα.

Την ευθύνη προσέλευσης και αποχώρησης των μαθητών θα έχουν οι γονείς.

Η γιορτή θα ξεκινήσει στις 17:30 το απόγευμα με τις τάξεις Β΄και Γ΄.

Από τη διεύθυνση του σχολείου