Μεγάλη επιτυχία μαθητή της Ε΄ Δημοτικού στον Πανελλήνιο Διαγωνισμό Φυσικής Δημοτικού έτους 2014

Διαγωνισμοί

Με ιδιαίτερη χαρά σας ενημερώνουμε για τη μεγάλη επιτυχία του μαθητή της Ε΄ τάξης του σχολείου μας Σ.Π.

Ο μαθητής μας συμμετέχοντας στη Β΄ φάση του Πανελλήνιου Διαγωνισμού Φυσικής Δημοτικού (στην οποία συμμετείχαν 2 μαθητές ανά τμήμα Ε΄ Δημοτικού από όλη την Ελλάδα) κατάφερε να συμπεριληφθεί (με πολύ καλή μάλιστα σιρά) στους πρωτεύσαντες του διαγωνισμού.

Θερμά συγχαρητήρια στο μαθητή μας για τη μεγάλη επιτυχία του !

Ο Σύλλογος Διδασκόντων του σχολείου μας εκφράζει τη βεβαιότητά του για νέες επιτυχίες του μαθητή μας και καλεί και τους υπόλοιπους μαθητές να τον μιμηθούν στην επιμέλεια και τη φιλομάθειά του.

Με νεότερη ανάρτησή μας θα ενημερωθείτε τόσο για την αποστολή των βραβεύσεων στους υπόλοιπους τρεις μαθητές μας που συμμετείχαν στη Β΄ φάση του διαγωνισμού εκπροσωπώντας το σχολείο μας, όσο και για την τελετή βράβευσης του αριστούχου μαθητή μας που θα γίνει στο Υπουργείο Παιδείας.

Δείτε εδώ τον τελικό πίνακα των επιτυχόντων του διαγωνισμού.