e-Twinning, Project Closing Meeting 10/05/2022

Project Closing Meeting

Συνεργατικές δραστηριότητες:

10th Kindergarten Volos Greece Catherine Zouzoula  Project Closing Meeting 10th Kindergarten Volos Greece Catherine Zouzoula10th Kindergarten Volos Greece.Catherine Zouzoula

Tα παιδιά μας ευχαριστήθηκαν πολύ τη συνάντησή τους με τους συνεργάτες των εταιρικών σχολείων. Είχαν την ευκαιρία να απευθύνουν χαιρετισμό, να παίξουν ένα συνεργατικό παιχνίδι και να παρουσιάσουν το τραγούδι μας στην Ελληνική και Αγγλική γλώσσα με τίτλο: Σώστε το χώμα-Save the soil.

Σας παρουσιάζουμε το τραγούδι μας και απολαύστε τα παιδιά μας!!

Το τραγούδι εμπνεύστηκε η νηπιαγωγός της τάξης και στο πλαίσιο της συνεργασίας μας, μεταφράστηκε στα Αγγλικά από την εκπαιδευτικό ΠΕ06 κ. Φιλίτσα Φραγκογεώργη.

Μπράβο στα παιδιά μας!!

ΟΙ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΙ

Ζούζουλα Αικατερίνη ΠΕ60

Φραγκογεώργη Φιλίτσα ΠΕ06

Κατηγορίες: Etwinning. Προσθήκη στους σελιδοδείκτες.