Αρχική » Χωρίς κατηγορία » ΕΓΓΡΑΦΕΣ ΜΑΘΗΤΩΝ Α ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ

ΕΓΓΡΑΦΕΣ ΜΑΘΗΤΩΝ Α ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ

Οι εγγραφές της Α’ γυμνασίου για το σχολικό έτος 2022-23 Θα πραγματοποιηθούν στο χώρο του σχολείου καθημερινά 08.30 – 13.30 από 01-09-2022 έως και 09-09-2022.

Για την εγγραφή απαιτούνται:

1. Υπεύθυνη δήλωση κηδεμόνα (χορηγείται από το σχολείο ή μπορείτε να την κατεβάσετε από εδώ σε ηλεκτρονική μορφή). Στην περίπτωση κοινής άσκησης της επιμέλειας από διαζευγμένους γονείς γίνονται αποδεκτές 2 υπεύθυνες δηλώσεις.
  2. Φωτοαντίγραφο δελτίου αστυνομικής ταυτότητας ή πιστοποιητικό γέννησης μαθητή (για την Α’ Γυμνασίου)
  3. Συνδρομή 8€ (Προαιρετικά) για τον Σύλλογο Γονέων και Κηδεμόνων
  4. 1 μικρή φωτογραφία (για όσους μετακινούνται με λεωφορείο)
  5. ΑΔΥΜ (μέχρι 30-09-2022 για τους μαθητές της Α’ Γυμνασίου)

ΥΠΕΥΘΥΝΗ ΔΗΛΩΣΗ (ΝΕΑ)

ΑΔΥΜ

Όσοι κηδεμόνες δεν μπορούν να προσέλθουν στο σχολείο, μπορούν κατ’ εξαίρεση να αποστείλουν όλα τα απαραίτητα δικαιολογητικά στο 10gympat@sch.gr , αναφέροντας στον τίτλο του email το ονοματεπώνυμο και την τάξη εγγραφής του μαθητή.