Ανακοίνωση για ολοήμερη εκδρομή

Μάι 20187

Την Τρίτη 5 Ιουνίου 2018 το σχολείο μας θα πραγματοποιήσει ολοήμερη – ψυχαγωγική και εκπαιδευτική – εκδρομή σε μια πανέμορφη περιοχή στην κατασκήνωση «KINDERLAND» στο Κάλαμο Αττικής και σε ένα απόλυτα ασφαλή και οργανωμένο χώρο.

Αναχώρηση: 8:30 – Επιστροφή : 17:30

Στην εκδρομή θέλουμε να συμμετέχουν όλα τα παιδιά, και όσοι γονείς και κηδεμόνες το επιθυμούν (υποχρεωτικά συνοδεύονται τα παιδιά των Α΄ και Β΄ τάξεων).

Για τη μεταφορά μας με λεωφορεία και την είσοδο στο χώρο της κατασκήνωσης η συνολική τιμή διαμορφώνεται ως εξής:

Κάθε παιδί 11 ευρώ

Γονιός ή συνοδός 6 ευρώ

Για φαγητό μπορούμε να φέρουμε από το σπίτι, αλλά και να παραγγείλουμε από την κατασκήνωση, σύμφωνα με τον τιμοκατάλογο του κυλικείου που θα σας μοιράσουμε.

Παρακαλούμε μέχρι τη Δευτέρα 14 Μαΐου να συμπληρώσετε τη δήλωση συμμετοχής που ακολουθεί.

(Τα χρήματα θα τα δώσετε έως την 31 Μαΐου 2018)

Για όποια διευκρίνιση και πρόβλημα μη διστάσετε να μας ενοχλήσετε.

Τηλ. 2105774950 – 2105712509

ΑΠΟ ΤΗ ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ

από κάτω από: Χωρίς κατηγορία| | Δεν επιτρέπεται σχολιασμός στο Ανακοίνωση για ολοήμερη εκδρομή

29/3/1896: Ο Σπύρος Λούης ο πρώτος Έλληνας Ολυμπιονίκης στο μαραθώνιο των πρώτων σύγχρονων Ολυμπιακών Αγώνων.
Ο Λούης έτρεξε τον μαραθώνιο σε χρόνο 2 ώρες, 58 λεπτά και 50 δεύτερα.