Το ΣΤ1 και το ΣΤ2 του σχολείου μας επισκέφτηκαν την Παρασκευή 25/11 το μουσείο προσφύγων του δήμου Νεάπολης-Συκεών για να δουν την έκθεση “Γη μνήμης – 100 χρόνια από τη Μικρασιατική καταστροφή”. Στη συνέχεια πραγματοποίησαν έναν πολύ μεγάλο περίπατο εντός και εκτός των τειχών του Επταπυργίου. Η εμπειρία μοναδική οι εντυπώσεις θετικότατες! Ακολουθεί φωτογραφικό υλικό:
Αρχική » Εκπαιδευτικές επισκέψεις » Επίσκεψη της ΣΤ τάξης στο μουσείο προσφύγων του δήμου Νεάπολης-Συκεών