Α. ΠΙΣΤΟΠΟΙΗΤΙΚΟ ΓΕΝΝΗΣΗΣ, ΔΗΜΟΥ Ή ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΓΓΡΑΦΗ ΤΟΥ ΜΑΘΗΤΗ ΣΤΑ ΟΙΚΕΙΑ ΜΗΤΡΩΑ Ή ΔΗΜΟΤΟΛΟΓΙΑ ΤΟ ΟΠΟΙΟ ΕΚΔΙΔΕΤΑΙ ΤΟ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ ΠΡΙΝ ΤΗΝ ΕΓΓΡΑΦΗ ΤΡΙΜΗΝΟ ΚΑΙ ΣΤΟ ΟΠΟΙΟ ΑΝΑΓΡΑΦΕΤΑΙ ΟΛΟΓΡΑΦΩΣ ΚΑΙ ΑΡΙΘΜΗΤΙΚΩΣ Η ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΕΝΝΗΣΗΣ.

Β. ΕΠΙΔΕΙΞΗ ΤΟΥ ΒΙΒΛΙΑΡΙΟΥ ΥΓΕΙΑΣ ΤΟΥ ΜΑΘΗΤΗ, Ή ΠΡΟΣΚΟΜΙΣΗ ΑΛΛΟΥ ΣΤΟΙΧΕΙΟΥ ΣΤΟ ΟΠΟΙΟ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΟΤΙ ΕΓΙΝΑΝ ΤΑ ΠΡΟΒΛΕΠΟΜΕΝΑ ΕΜΒΟΛΙΑ.

Γ. ΠΙΣΤΟΠΟΙΗΤΙΚΟ ΟΔΟΝΤΟΛΟΓΙΚΗΣ ΕΞΕΤΑΣΗΣ.

Δ. ΑΠΟΔΕΙΚΤΙΚΟ ΣΤΟΙΧΕΙΟ ΑΠΟ ΤΟ ΟΠΟΙΟ, ΚΑΤΑ ΤΗΝ ΚΡΙΣΗ ΤΟΥ ΔΙΕΥΘΥΝΤΗ ΤΟΥ ΣΧΟΛΕΙΟΥ, ΦΑΙΝΕΤΑΙ Η ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΚΑΤΟΙΚΙΑΣ ΤΟΥ ΜΑΘΗΤΗ.

Ε. ΠΙΣΤΟΠΟΙΗΤΙΚΟ ΚΑΡΔΙΟΛΟΓΙΚΗΣ ΚΑΙ ΟΦΘΑΛΜΟΛΟΓΙΚΗΣ ΕΞΕΤΑΣΗΣ.

ΣΤ. ΒΕΒΑΙΩΣΗ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΗΣΗΣ ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟΥ.

Σας ενημερώνουμε ότι, το πιστοποιητικό οδοντολογικής εξέτασης που απαιτείται, καθώς και τα πιστοποιητικά καρδιολογικής και οφθαλμολογικής εξέτασης, που απαιτούνται για την εγγραφή των μαθητών στην Α΄ τάξη του Δημοτικού Σχολείου, για το σχολ. έτος 2012-13 μπορούν να κατατεθούν στις σχολικές μονάδες έως τις 10 Σεπτεμβρίου 2012.

Τα παιδιά σχολικής ηλικίας μπορούν να εξεταστούν από Καρδιολόγο Ενηλίκων και μόνο σε περίπτωση που διαπιστωθεί κάποιο πρόβλημα, να συνιστάται η περαιτέρω εξέταση από Παιδοκαρδιολόγο.

ΟΙ ΕΓΓΡΑΦΕΣ ΣΤΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΑΣ ΘΑ ΓΙΝΟΝΤΑΙ ΑΠΟ 1/6/2012 – 14/6/2012  ΑΠΟ 10.00΄-12.00΄ και ΑΠΟ 18/6/2012 – 21/6/2012 ΑΠΟ 8.30΄-11.30΄.