ΚΟΥΛΤΟΥΡΑ ΠΛΕΟΝ Η ΠΡΟΣΦΟΡΑ ΣΤΟ ΚΥΤΤΑΡΟ ΧΑΛΕΠΑΣ: Η ενίσχυση της συνεισφοράς, ο εθελοντισμός, και η ενεργή συμμετοχή για καλό σκοπό είναι βασικές αξίες μιας κοινωνίας ενεργής που νοιάζεται!!!!
Μάλιστα! πολύ σωστά το έγραψαν στην ανακοίνωση !! Το σκέφτηκαν, το οργάνωσαν και άμ’ έπος άμ’ έργον… και είναι γεγονός .. στο παρκάκι στη Χαλέπα! Μ. Δευτέρα , Μ. Τρίτη και Μ. Τετάρτη 17:00-19:00 αλλά και την εβδομάδα μετά το Πάσχα!! Τα χρήματα που θα μαζευτούν είναι για φιλανθρωπικό σκοπό!!!
Χρησιμοποιούμε cookies για να σας προσφέρουμε την καλύτερη δυνατή εμπειρία στη σελίδα μας. Εάν συνεχίσετε να χρησιμοποιείτε τη σελίδα, θα υποθέσουμε πως είστε ικανοποιημένοι με αυτό.ΕντάξειΔιαβάστε περισσότερα