Αγαπητοί γονείς /κηδεμόνες

Στις 01/06/2020 ημέρα Δευτέρα , ξεκινά η επαναλειτουργία της σχολικής μας μονάδας μέχρι στις 26/06/2020 , ημέρα Παρασκευή.

Λόγω των ειδικών συνθηκών λειτουργίας και των οδηγιών του ΕΟΔΥ , οι τάξεις θα χωριστούν σε δύο (2) υποτμήματα, με αλφαβητική σειρά (εξαίρεση τα αδέλφια) και η προσέλευση θα γίνεται σε δύο βάρδιες :

Το 1ο υποτμήμα κάθε τάξης θα έρθει για την πρώτη εβδομάδα τις ημέρες Δευτέρα Τετάρτη Παρασκευή και το 2ο τις ημέρες Τρίτη και Πέμπτη.

Την δεύτερη εβδομάδα θα γίνει αντίστροφα η προσέλευση των υποτμημάτων. Σε πρώτη φάση δεν θα λειτουργήσει η Πρωινή Ζώνη και το Ολοήμερο.

Για την εξειδίκευση των μαθητών κάθε υποτμήματος θα λάβετε ενημέρωση (μέσω e-mail ή τηλεφωνικής επικοινωνίας) από τους δασκάλους της κάθε τάξης.

Καλή αρχή και καλή δύναμη

Ο διευθυντής