ΕΠΕΙΓΟΥΣΑ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ

Παρακαλούνται ΟΛΟΙ οι γονείς και κηδεμόνες των μαθητών του 102ου Δημοτικού Σχολείου Αθηνών να αποστείλουν διευθύνσεις e mail και αριθμούς κινητών τηλεφώνων στο mail του σχολείου  mail@102dim-athin.att.sch.gr – με την εξής μορφή : ΌΝΟΜΑ ΜΑΘΗΤΉΤΆΞΗ ΜΑΘΗΤΉΌΝΟΜΑ ΓΟΝΈΑ, mail γονέα, ΚΙΝΗΤΌ ΤΗΛΈΦΩΝΟ ΓΟΝΈΑ.
Με αυτό τον τρόπο θα συγκεντρώσουμε τα στοιχεία ΌΛΩΝ για να καταχωρηθούν στο ηλεκτρονικό σύστημα Myschool του ΥΠΑΙΘ .Η επικαιροποίηση των στοιχείων αυτών είναι απαραίτητη για να αρχίσουμε τηλεεκπαίδευση, όταν αυτό μας ζητηθεί από το Υπουργείο. ΠΑΡΑΚΑΛΟΎΜΕ να είστε συνεπείς, ώστε να μπορέσουμε να δουλέψουμε σωστά. Όσοι γονείς δεν έχουν mail, ΚΑΛΌ ΘΑ ΉΤΑΝ να δημιουργήσουν ΤΏΡΑ.
Ευχαριστούμε για τη συνεργασία και ευχόμαστε καλή δύναμη και υπεύθυνη στάση αυτή τη δύσκολη για όλους περίοδο.

Η διευθύντρια,

Σοφία Φωστιέρη