Επίσκεψη του συλλόγου συνδρόμου Down στο σχολείο μας!

Φεβ 201911

Με μεγάλη χαρά υποδεχτήκαμε και φέτος στο σχολείο μας το σύλλογο του συνδρόμου Down!
Τα παιδιά μας ενημερώθηκαν από την υπεύθυνη για τις δράσεις του συλλόγου Down, χόρεψαν ,έκαναν κατασκευές , αντάλλαξαν δώρα, ενώ ο διευθυντής του σχολείου μας τους παρέδωσε επιταγή με το ποσό των χρημάτων που συγκεντρώθηκε στο φιλανθρωπικό παζάρι που είχε γίνει για το σκοπό αυτό.
Να ευχαριστήσουμε πολύ την κ.Μίνα Τριανταφυλλίδου η κ. Νίκη Γακούδη, την κ. Σεβαστίδου Γιώτα και την κ.Σοφία Δημάκου που έδωσαν την ευκαιρία σε μικρούς και μεγάλους να ζήσουμε αυτή την εμπειρία!!
Οι φωτογραφίες αποτυπώνουν τις χαρούμενες στιγμές που περάσαμε όλοι μαζί!!
Όλοι διαφορετικοί όλοι ίσοι…!!!

από κάτω από: Εκδηλώσεις Σχολείου| | Δεν επιτρέπεται σχολιασμός στο Επίσκεψη του συλλόγου συνδρόμου Down στο σχολείο μας!

Φεβρουάριος 2019