Οι νόμοι του Newton σε animation video

Παράδειγμα άσκησης ενσωμάτωσης βίντεο σε άρθρο του ιστολογίου

Κατηγορίες: Χωρίς κατηγορία | Δεν επιτρέπεται σχολιασμός στο Οι νόμοι του Newton σε animation video

Σχολείο ντυμένο στα λευκά!

snow1

Η μάλλον απρόσμενη “λευκή” εβδομάδα στην αυγή του 2017, μας έδωσε τη δυνατότητα να δούμε το σχολείο μας διαφορετικό, ντυμένο στα λευκά!

Περισσότερες φωτογραφίες από το σχολείο μας, μπορείτε να δείτε εδώ.

snow4

snow2

snow3

Κατηγορίες: Χωρίς κατηγορία | Δεν επιτρέπεται σχολιασμός στο Σχολείο ντυμένο στα λευκά!

3η και 4η συνάντηση προετοιμασίας διαγωνισμού EUSO 2014

Στις 23 και στις 30 Νοεμβρίου 2013, ημέρα Σάββατο και ώρα 10:30 π.μ.  θα γίνουν η  3η και η  4η αντίστοιχα συνάντηση προετοιμασίας για τον πειραματικό Διαγωνισμό EUSO 2014 ,  στο ΕΚΦΕ Λάρισας, στο 6ο Λύκειο Λάρισας.

Ο τοπικός προκριματικός διαγωνισμός θα διεξαχθεί στον ίδιο χώρο, το Σάββατο 7 Δεκεμβρίου 2013EUSO 2014Τελετή Έναρξης EUSO 2013 στη ΔΑΝΙΑ (Πανευρωπαϊκός Διαγωνισμός)

Κατηγορίες: Χωρίς κατηγορία | Δεν επιτρέπεται σχολιασμός στο 3η και 4η συνάντηση προετοιμασίας διαγωνισμού EUSO 2014