Σεμινάρια ΠΕ11 Θράκης Σεπτεμβρίου

Τέσσερα σεμινάρια για τους εκπ/ούς Φυσικής Αγωγής Θράκης προγραμματίστηκαν για το 1ο δεκαήμερο του Σεπτεμβρίου, σε διδακτικά αντικείμενα  των ΑΠΣ ΦΑ,  από την Σχολική Σύμβουλο:  – Δευτέρα 5/9/2016 Σεμινάριο Χειροσφαίρισης στην Ξάνθη                                                        -Τετάρτη 7/9/2016 Σεμινάριο Πινγκ Πονγκ στην Ορεστιάδα                                                        -Πέμπτη 8/9/2016 Σεμινάριο Πετοσφαίρισης στην Κομοτηνή                                                     -Παρασκευή 9/9/2016 Σεμινάριο Πετοσφαίρισης στην Αλεξανδρούπολη                Στα σεμινάρια θα δοθούν επίσης οδηγίες για τον προγραμματισμό της νέας σχολικής χρονιάς, με βάση τα νέα δεδομένα στην εκπ/ση και θα γίνει ενημέρωση για τρέχοντα θέματα Φυσικής Αγωγής.

Σχετικά με ΞΑΝΘΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΟΥ

Σχολική Σύμβουλος Φυσικής Αγωγής Θράκης

Κατηγορίες: Χωρίς κατηγορία. Προσθήκη στους σελιδοδείκτες.