mail:   nikdimthes@gmail.com

Τηλέφωνο Σχολείου όπου εργάζομαι:    Δεν μπορεί να χρησιμοποιηθεί

Επιτρέψτε με,

…’Αιτήματα φιλίας’ που με κάνουν κάποιοι bloggers  ΔΕΝ τα αποδέχομαι, διότι είναι ξένα στη δική μου ‘φιλοσοφία’ και στάση στον χώρο του internet.  Όποιος συνάδελφος (-α) θέλει να επικοινωνήσει μαζί μου έχει το email μου, έχει το σχόλιο στα άρθρα και το Forum και αυτό αρκεί.  Πρόσωπα με μια δεκάδα ιστολόγια, εκατοντάδες φίλους και συμμετοχή σε δεκάδες ομάδες συζήτησης, με αφήνουν αδιάφορο.

Η επικοινωνία είναι ένα ιδιαίτερο κοινωνικό γνώρισμα, που δεν πρέπει να το αφήσουμε να εκφυλιστεί σε … ακολούθους και like.

FORUM

Ακολουθεί περιβάλλον κοινότητας (Forum).  Για να γράψετε πατήστε, είτε πάνω στο τίτλο ενός θέματος εφόσον θέλετε να δώσετε συνέχεια στο “νήμα”  ή στη λέξη ‘Νέα’ της φράσης “Θεματικές Ενότητες (Νέα)”, εφόσον θελήσετε να ξεκινήσετε ένα νέο θέμα. (Μπορούν -λέει το Π.Σ.Δ.- να  γράφουν μόνο όσοι διαθέτουν λογαριασμό στο Πανελλήνιο Σχολικό Δίκτυο.)

1 > 1 από 1 καταχωρήσεις

Θεματικές Ενότητες
Καταχωρήσεις
Τελ. καταχώρηση από