Πατήστε εδώ για να δείτε το βίντεο!
Ελπίζω να τα πήγα καλά! 😆

Κατηγορίες: Χωρίς κατηγορία | Δεν επιτρέπεται σχολιασμός στο Η προσπάθειά μου για τη δημιουργία και δημοσίευση του πρώτου μου βίντεο στο youtube!

München 2004 ! Stadt mit Herz !!!

Εάν θέλετε να δείτε το βίντεο με τις φωτογραφίες από το Μόναχο πατήστε εδώ και θα σας οδηγήσει στη σελίδα του dropbox! Κατεβάστε το αρχείο που θα σας εμφανίσει (το όνομα του αρχείου είναι München.swf) και τέλος ανοίξτε το με τον internet explorer (μόνο ανοίγοντάς το με τον internet explorer θα μπορέσετε να το δείτε) !

Κατηγορίες: Χωρίς κατηγορία | Δεν επιτρέπεται σχολιασμός στο München 2004 ! Stadt mit Herz !!!

Schwarzwald Torte !!!!!!!!

3 Pck. Vanillezucker
17 Kirschen, kandiert
100 g Schokolade, Raspel- oder Borkenschokolade, halbbitt
Κατηγορίες: Χωρίς κατηγορία | Δεν επιτρέπεται σχολιασμός στο Schwarzwald Torte !!!!!!!!

Η εργασία μου στο Wordle !!!

Wordle: Deutschland

Κατηγορίες: Χωρίς κατηγορία | Δεν επιτρέπεται σχολιασμός στο Η εργασία μου στο Wordle !!!

Die Ballsaison 2014 im Deutschen Theater

Die Bälle der Saison im Überblick:

Mehr Infos zum Deutschen Theater

Κατηγορίες: Χωρίς κατηγορία | Δεν επιτρέπεται σχολιασμός στο Die Ballsaison 2014 im Deutschen Theater

Καλημέρα κόσμε!

Καλωσήρθατε στο Blogs.sch.gr. Αυτή είναι η πρώτη σας δημοσίευση. Αλλάξτε την ή διαγράψτε την και αρχίστε το “Ιστολογείν”!