Ερωτηματολόγιο για Διατροφικές Συνήθειες

Σε συνεργασία με τη συνάδελφο Ευγενία Βασιλούνη προχωρήσαμε σε μια έρευνα για να μάθουμε τις διατροφικές συνήθειες των μαθητών μας. Αυτές τις αποτύπωσαν σε ένα ερωτηματολόγιο , το οποίο το ονομάσαμε Ερωτηματολόγιο Εβδομαδιαίας Διατροφικής Συνήθειας Μαθητών.

Τα αποτελέσματα είναι θεαματικά και παρατίθενται παρακάτω:

Κατηγορίες: Χωρίς κατηγορία | Δεν επιτρέπεται σχολιασμός στο Ερωτηματολόγιο για Διατροφικές Συνήθειες

“Ένα δέντρο μια φορά”, Ευγένιος Τριβιζάς

Ας μην ξεχνάμε και την άλλη πλευρά των Χριστουγέννων…

Κατηγορίες: Χωρίς κατηγορία | Δεν επιτρέπεται σχολιασμός στο “Ένα δέντρο μια φορά”, Ευγένιος Τριβιζάς

Χρόνια Πολλά

Χρόνια πολλά σε όλους!Σας εύχομαι να έχετε υγεία, αγάπη και να είστε πάντα ευτυχισμένοι!Ας είναι το 2014 ακόμη πιο δημιουργικό!

Κατηγορίες: Χωρίς κατηγορία | Δεν επιτρέπεται σχολιασμός στο Χρόνια Πολλά

Καλημέρα κόσμε!

Καλωσήρθατε στο Blogs.sch.gr. Αυτή είναι η πρώτη σας δημοσίευση. Αλλάξτε την ή διαγράψτε την και αρχίστε το “Ιστολογείν”!