ΚΟΥΣΟΥΛΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ

Γιορτή λήξης

Κατηγορία Εκδηλώσεις           Δεν επιτρέπεται σχολιασμός στο Γιορτή λήξης

Την Πέμπτη 14 Ιουνίου στις 19:00 σάς καλούμε να γιορτάσουμε όλοι μαζί τη λήξη του σχολικού έτους 2017-2018 και να καλοσωρίσουμε το καλοκαίρι. Σας περιμένουμε!

Αποχαιρετισμός Στ’ Τάξης

Κατηγορία Εκδηλώσεις           Δεν επιτρέπεται σχολιασμός στο Αποχαιρετισμός Στ’ Τάξης

Την Τετάρτη 13 Ιουνίου αποχαιρετούμε την Στ’ Τάξη. Σας περιμένουμε να της ευχηθούμε όλοι μαζί καλή συνέχεια στο Γυμνάσιο και καλή σταδιοδρομία.

Μάι 2018 22

Ημέρα μνήμης για τη μικρασιατική καταστροφή

Κατηγορία Εκδηλώσεις           Δεν επιτρέπεται σχολιασμός στο Ημέρα μνήμης για τη μικρασιατική καταστροφή

Οι μαθητές της Στ’ Τάξης σάς καλούν στην ημέρα μνήμης για τα 96 χρόνια από τη μικρασιατική καταστροφή, την Παρασκευή 25 Μαΐου και ώρα 9:00-10:30 το πρωί.

Μάι 2018 18

Κλειστό σχολείο

Κατηγορία Ανακοινώσεις           Δεν επιτρέπεται σχολιασμός στο Κλειστό σχολείο

Την Τρίτη 22 Μαΐου το σχολείο μας θα παραμείνει κλειστό λόγω της Γενικής Συνέλευσης του Συλλόγου Περικλής.

Μάι 2018 16

ΚΑΛΩΣΟΡΙΣΜΑ

Κατηγορία Χωρίς κατηγορία           Δεν επιτρέπεται σχολιασμός στο ΚΑΛΩΣΟΡΙΣΜΑ

Καλώς ορίσατε στο ιστολόγιό μας