Σήμερα 27-7-2018 πληροφορήθηκα ότι μετά τις τελευταίες κρίσεις Δ/ντών Δημοτικών Σχολείων τοποθετήθηκα Δ/ντής σε άλλο σχολείο, στο Δημοτικό Σχολείο Δίου. Ευχαριστώ τους συναδέλφους μου στο 18ο Δημοτικό Σχολείο Κατερίνης που το 2015 ψήφισαν όλοι εμένα για Δ/ντή του σχολείου, δείχνοντάς μου εμπιστοσύνη και δίνοντάς μου τη θέση αυτή. Τους εύχομαι καλή συνέχεια και καλή χρονιά. Ευχαριστώ επίσης και όσους με βοήθησαν στο έργο μου. Σίγουρα θα μου λείψουν οι μαθητές του σχολείου. Τους περισσότερους από αυτούς τους γνώρισα καλύτερα αφού τους δίδασκα κάποιο μάθημα, για μερικές ώρες τη βδομάδα.

Από την 1η Αυγούστου, μια καινούρια σελίδα αρχίζει στο νέο μου σχολείο. Εύχομαι να είναι όσο καλύτερη και δημιουργική γίνεται για όλους.

Σχετικά με ΔΡΟΣΟΥΝΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

Είμαι δάσκαλος και διευθυντής στο Δημοτικό Σχολείο Δίου

Κατηγορίες: Χωρίς κατηγορία. Προσθήκη στους σελιδοδείκτες.