Ψηφιακό λεξικό: “ΟΙ ΠΡΩΤΑΓΩΝΙΣΤΕΣ ΤΗΣ ΕΛΛΗΝΙΚΗΣ ΕΠΑΝΑΣΤΑΣΗΣ ΤΟΥ 1821”

Στο παρακάτω ψηφιακό λεξικό περιέχονται τα ονόματα και φωτογραφίες μερικών από τους πρωταγωνιστές της Μεγάλης Ελληνικής Επανάστασης του 1821.

S5_dd_tsekeridis_georgios

Επανάσταση 1821

Κατηγορίες: Χωρίς κατηγορία | Ετικέτες: , , , | Δεν επιτρέπεται σχολιασμός στο Ψηφιακό λεξικό: “ΟΙ ΠΡΩΤΑΓΩΝΙΣΤΕΣ ΤΗΣ ΕΛΛΗΝΙΚΗΣ ΕΠΑΝΑΣΤΑΣΗΣ ΤΟΥ 1821”

Ερωτηματολόγιο για το διάβασμα εξωσχολικών βιβλίων

Απαντήστε στο ερωτηματολόγιο για το διάβασμα εξωσχολικών βιβλίων που θα βρείτε εδώ:

Ερωτηματολόγιο για το διάβασμα εξωσχολικών βιβλίων

Εξωσχολικά βιβλία

Κατηγορίες: Χωρίς κατηγορία | Ετικέτες: | Δεν επιτρέπεται σχολιασμός στο Ερωτηματολόγιο για το διάβασμα εξωσχολικών βιβλίων

Επιμόρφωση Β1 επιπέδου

Σήμερα στο σεμινάριο κάναμε μάθημα για τα blogs.

computer2

Κατηγορίες: Χωρίς κατηγορία | Ετικέτες: | Δεν επιτρέπεται σχολιασμός στο Επιμόρφωση Β1 επιπέδου

Καλημέρα κόσμε!