Βράβευση εικονικής επιχείρησης ΓΕΛ Πολυκάστρου

Μετάβαση στο padlet.com

Κατηγορίες: Χωρίς κατηγορία | Δεν επιτρέπεται σχολιασμός στο Βράβευση εικονικής επιχείρησης ΓΕΛ Πολυκάστρου

Το σχολείο μας, οι δημιουργίες του και οι εκδρομές του

ΥΠΟΔΕΙΓΜΑ-ΥΠΕΥΘΥΝΗΣ-ΔΗΛΩΣΗΣ-ΓΙΑ-ΕΚΔΡΟΜΕΣ-ΕΠΙΣΚΕΨΕΙΣ-ΒΟΛΟ-

Κατηγορίες: Χωρίς κατηγορία | Δεν επιτρέπεται σχολιασμός στο Το σχολείο μας, οι δημιουργίες του και οι εκδρομές του

Πολυήμερη Εκδρομή

Σας ενημερώνουμε ότι το Σχολείο μας αποφάσισε να επισκεφτεί τη Ρώμη στην Πολυήμερη Εκδρομή του. Το ταξιδιωτικό γραφείο που επιλέχτηκε είναι το Herodotus tours και η τιμή της εκδρομής ανέρχεται στα 500 ευρώ. Σύντομα θα ενημερωθείτε και για τις υπόλοιπες λεπτομέρειες.

Κατηγορίες: Χωρίς κατηγορία | Δεν επιτρέπεται σχολιασμός στο Πολυήμερη Εκδρομή

Eκπαιδευτική επίσκεψη στο Βελιγράδι – Εrasmus

Σήμερα 1 Μαρτίου 2020 η παιδαγωγική ομάδα του γυμνασίου Αξιούπολης στο πλαίσιο προγράμματος Erasmus βρέθηκε στο Βελιγράδι και περιηγήθηκε στην ιστορική πόλη με τα γραφικά της σοκάκια. Αναμονή της αυριανής μέρας για την προγραμματισμένη επίσκεψη στα μουσεία της πόλης…………..
Παρακάτω ακολουθεί βιντεάκι από την έξοδό μας στο Κρατικό Θέατρο και την παρακολούθηση της παράστασης Karmen…….

Κατηγορίες: Χωρίς κατηγορία | Δεν επιτρέπεται σχολιασμός στο Eκπαιδευτική επίσκεψη στο Βελιγράδι – Εrasmus

Εικονική Επιχείρηση Γυμνασίου Αξιούπολης

Την Τετάρτη 23 Φεβρουαρίου 2020 η εικονική επιχείρηση ¨Σαπφώ¨του Γυμνασίου Αξιούπολης συμμετείχε στον Πανελλήνιο διαγωνισμό εικονικής επιχείρησης που πραγματοποιήθηκε στον εκθεσιακό χώρο της Διεθνούς Έκθεσης Θεσσαλονίκης εισπράττοντας θετικές κριτικές αναφορικά με την καινοτομία και την αισθητική των προϊόντων της.

Οι υπεύθυνοι του προγράμματος και ο Διευθυντής του σχολείου συγχαίρει όλους τους μαθητές που συμμετείχαν και διακρίθηκαν στον διαγωνισμό προβάλλοντας εκτός από τις δημιουργίες τους και υψηλό επιχειρηματικό υπόβαθρο.

Κατηγορίες: Χωρίς κατηγορία | Δεν επιτρέπεται σχολιασμός στο Εικονική Επιχείρηση Γυμνασίου Αξιούπολης

Καλημέρα κόσμε!