Ευχές την εποχή του Κορωνοϊού

Στη δύσκολη αυτή κατάσταση στην οποία βρισκόμαστε, εύχομαι να είμαστε όλοι υγιείς και αισιόδοξοι! Ιδιαιτέρως οι μαθητές μας της Γ’ Λυκείου που σε λίγο καιρό θα κληθούν να πάρουν μέρος στις Πανελλαδικές Εξετάσεις.

Κατηγορίες: Χωρίς κατηγορία | Δεν επιτρέπεται σχολιασμός στο Ευχές την εποχή του Κορωνοϊού

Ευχές για τα Χριστούγεννα

Εύχομαι σε όλους τους συμμετέχοντες στο πρόγραμμα καλά Χριστούγεννα και ευτυχισμένο το Νέο Έτος. Καλή δύναμη σε όλους μας και υπομονή ώστε να ολοκληρώσουμε με επιτυχία το πρόγραμμα και να έχουμε την άνεση να χρησιμοποιούμε ό,τι μαw προσφέρουν τα Moodle στην διδακτική μα ςπράξη.

Κατηγορίες: Χωρίς κατηγορία | Δεν επιτρέπεται σχολιασμός στο Ευχές για τα Χριστούγεννα

Καλημέρα κόσμε!