Αγιασμός

Με αφορμή την έναρξη της νέας σχολικής χρονιάς 2023-24 σας προσκαλούμε στην καθιερωμένη τελετή Αγιασμού, που θα πραγματοποιηθεί την Δευτέρα 11 Σεπτεμβρίου 2023 και ώρα 8:15 π.μ. στον αύλειο χώρο του Νηπιαγωγείου Στράτου.

θα ακολουθήσει ενημέρωση γονέων και κηδεμόνων για την εύρυθμη λειτουργία της σχολικής μας μονάδας.

Η παρουσία σας θα μας τιμήσει και θα μας χαροποιήσει ιδιαίτερα, καθώς θα σηματοδοτήσει την επιθυμητή συνεργασία σχολείου – οικογένειας για ολόκληρο το σχολικό έτος.

Εκ μέρους της Προϊσταμένης και του εκπαιδευτικού προσωπικού με τις  ευχές μας για ένα δημιουργικό σχολικό έτος.

Καταγραφή

Κατηγορίες: ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ | Ετικέτες: | Δεν επιτρέπεται σχολιασμός στο Αγιασμός

Συμμετοχές

ΒΙΝΤΕΟ

ΑΝΤΙΚΕΙΜΕΝΟ PADLET

Μετάβαση στο padlet.com

Κατηγορίες: ΔΡΑΣΕΙΣ | Ετικέτες: | Δεν επιτρέπεται σχολιασμός στο Συμμετοχές

Μουσειοσκευές

ΜΕΤ:Μουσειοσκευές για το νερό

ΤΟ ΜΟΥΣΕΙΟ ΤΑΞΙΔΕΥΕΙ ΤΟ ΤΑΞΙΔΙ ΤΟΥ ΝΕΡΟΥ ΓΙΟΡΤΗ ΤΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΜΕΤ

Κατηγορίες: ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ | Δεν επιτρέπεται σχολιασμός στο Μουσειοσκευές

Ομαλή μετάβαση

ΟΜΑΛΗ 2Την Παρασκευή 29/09/2023 πραγματοποιήθηκε δράση Ομαλής Μετάβασης στο Δημοτικό Σχολείο στα πλαίσια της σχολικής Ημέρας Αθλητισμού.

Κατηγορίες: ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΕΣ | Δεν επιτρέπεται σχολιασμός στο Ομαλή μετάβαση