ΕΣΥ καθορίζεις τη ζωή σου στους εικονικούς κόσμους

Αυγ 201713

Εδώ μπορείτε να δείτε την παρουσίαση και το τραγούδι που φτιάξαμε με τους μαθητές του Στ1 του 2ου Δημοτικού Σχολείου Καρπενησίου και με την πολύτιμη βοήθεια της μουσικού μας Πουλοπούλου Γεωργίας τη σχολ. χρονιά 2007-2008 για το διαγωνισμό “ΕΣΥ καθορίζεις τη ζωή σου στους εικονικούς κόσμους” που διοργάνωσε ο Ελληνικός Κόμβος Ασφαλούς Διαδικτύου.

Το έργο μας κατέκτησε την τρίτη θέση στην Κατηγορία 11 – 14 ετών και βραβεύτηκε σε εκδήλωση στο Υπουργείο Εθνικής Παιδείας και Θρησκευμάτων.

Οι μαθητές που συμμετείχαν και συνεργάστηκαν ήταν οι:
Αντωνίου Ελπίδα, Γαλάνης Μάριος, Γενιτσαρόπουλος Δημήτριος, Γιονούζι Εμινέ, Γκρίζη Όλγα, Καββαδία Βασιλική, Καλάλουε Φώτιος, Καρατσίκης Ηρακλής, Κατσαρός Λάμπρος, Λιάνγκου Αναστασία, Μαυρογόνατος Άγγελος, Νούλας Οδυσσέας, Ντάλλα Σοφία, Παπαγεωργίου Αγγελική

Πατήστε στην εικόνα παρακάτω ή στο link για τη σελίδα του safer internet και θα το βρείτε στα έργα που βραβεύτηκαν.

Χωρίς τίτλο

από κάτω από: Ασφαλές διαδίκτυο, Παγκόσμιες Ημέρες| με ετικέτα  |  | Δεν επιτρέπεται σχολιασμός στο ΕΣΥ καθορίζεις τη ζωή σου στους εικονικούς κόσμους