Για το blog

Καλώς ήρθατε στην τάξη που έχει θέα το βουνό!

Εδώ θα βρείτε εκπαιδευτικό υλικό για όλες τις τάξεις του δημοτικού, καθώς και ιδέες και λύσεις για διάφορα θέματα που απασχολούν το δάσκαλο και τους μαθητές…

Εννοείται πως το υλικό το μοιράζομαι και είναι προς ελεύθερη προσωπική χρήση για όλους, αλλά απαγορεύεται η εμπορική του εκμετάλλευση.

Προς αποφυγή παρεξηγήσεων, να σημειώσω ότι πολλές από τις εικόνες και τα πλαίσια που έχω χρησιμοποιήσει στο υλικό μου τα βρήκα στο διαδίκτυο. Δεν αποτελούν πνευματική ιδιοκτησία μου.

Ελάτε, λοιπόν, μαζί μας και απολαύστε τη θέα!

Θεοδώρα

cropped-.jpg

2 σχόλια στο άρθρο

“Για το blog”

1. Φωτογραφία του/της ΣΤΥΛΙΑΝΗ ΝΤΟΥΣΙΟΥ Αυγούστου 16, 2017 στις 19:15       ΣΤΥΛΙΑΝΗ ΝΤΟΥΣΙΟΥ Έγραψε:

Μπράβο, Θεοδώρα! Εξαιρετική δουλειά! Σου εύχομαι να είσαι πάντα τόσο ορεξάτη και εργατική. Καλή αρχή!!!

Στην τάξη με θέα το βουνό

Πρόσφατα σχόλια

Kατηγορίες

Άδεια Creative Commons
Το παρόν υλικό χορηγείται με άδεια Creative Commons Αναφορά Δημιουργού 4.0 Διεθνές .