Την Κυριακή, 1η Οκτωβρίου 2017 -09:00 -15:00 Βουλευτικόν, Ναύπλιο, Ελλάς | K1 6936 597 376 K2 6932 093 646| research@esai.gr , eepek.dhiafest@gmail.com  θα πραγματοποιηθεί το 5ο Πανελλήνιο Διεπιστημονικό Συμπόσιο ΚΩΦΟΙ ΚΑΙ ΑΚΟΥΟΝΤΕΣ ΕΝ ΔΡΑΣΕΙ με τίτλο «Ο Ρόλος της Δια Βίου Μάθησης και της Διάδοσης της Νοηματικής Γλώσσας στην Ποιότητα Ζωής Κωφού και Βαρήκοου Πληθυσμού»

Ανακοίνωση:5th DHIAsymp 12 04 17-1

Κατηγορίες: Χωρίς κατηγορία | Γράψτε σχόλιο

Λήξη μαθημάτων, αξιολόγηση και αποφοίτηση μαθητών Ειδικών Επαγγελματικών Γυμνασίων και Λυκείων για το σχολικό έτος 2016-17

Κατηγορίες: Χωρίς κατηγορία | Γράψτε σχόλιο

Παιδαγωγική συνάντηση ΕΑΕ στις 27-4-2017 και ώρα 12.30-14.00 στο 1ο Μειονοτικό Δημοτικό Σχολείο Κομοτηνής.

ΑΠ 98 παιδαγωγική συνάντηση Ροδόπης 2017

Καλό των Ελλήνων Πάσχα

pasxa-agios-dionisios-6

1 & 2 Δημοτικό Σχολείο Θάσου