Βίντεο Οδυσσέα Ελύτη

Στην πρώτη μας ανάρτηση θα παρακολουθήσουμε ένα βίντεο που αναφέρεται στη ζωή του μεγάλου μας λογοτέχνη Οδυσσέα Ελύτη. Θα ακολουθήσουν και άλλες πληροφορίες για το έργο του ποιητή. Για να δείτε το βίντεο πατήστε το σύνδεσμο.

Κατηγορίες: Χωρίς κατηγορία | Δεν επιτρέπεται σχολιασμός στο Βίντεο Οδυσσέα Ελύτη

Καλώς ήρθατε

δυσλεξία

Καλώς ήρθατε στην ιστοσελίδα μου! Σ’αυτήν θα γίνονται αναρτήσεις καθαρά εκπαιδευτικού χαρακτήρα, που ελπίζω να έχουν ενδιαφέρον για όλους εσάς! Καλώς ήρθατε στον κόσμο της γνώσης!!!

Σε σύντομο χρονικό διάστημα θα αναρτηθεί υλικό για τη δυσλεξία. Πρόκειται για ένα πολύ σημαντικό θέμα που απασχολεί την εκπαιδευτική κοινότητα. Θα αναφερθούν τα συμπτώματα της δυσλεξίας, απόψεις τόσο μαθητών όσο και ειδικών για το θέμα και τρόποι αντιμετώπισης.

Κατηγορίες: Χωρίς κατηγορία | Δεν επιτρέπεται σχολιασμός στο Καλώς ήρθατε

Καλημέρα κόσμε!

Καλωσήρθατε στο Blogs.sch.gr. Αυτή είναι η πρώτη σας δημοσίευση. Αλλάξτε την ή διαγράψτε την και αρχίστε το “Ιστολογείν”!