το ταξίδι μόλις ξεκίνησε

Blogging Research Wordle

“Blogging Research Wordle” από Kristina B διατίθεται με άδεια χρήσης CC by-nc-nd-2.0

Μετά από πολύ κόπο βρισκόμαστε επιτέλους εδώ… μαζί σας και χαιρόμαστε πολύ για αυτό. Δεν υπάρχει ωραιότερο συναίσθημα από την ευχαρίστηση που σου δίνει η πραγμάτωση ενός εγχειρήματος. Ναι είναι η αρχή ενός ταξιδιού. Ενός ταξιδιού που μπορεί να κρύβει δυσκολίες και προκλήσεις. Μήπως δεν είναι αυτή η μαγεία του ταξιδιού; Το να ζήσουμε αυτές τις προκλήσεις και να ξεπεράσουμε τις δυσκολίες δεν είναι αυτό που μας τροφοδοτεί με πάθος και ζωντάνια να συνεχίζουμε; Να συνεχίσουμε το δικό μας ταξίδι στην ενημέρωσής σας για ότι συμβαίνει στην σχολική μας κοινότητα. Να φωνάξουμε για ότι καλό γίνεται, να ακουστεί, να πολλαπλασιαστεί γιατί το καλό φέρνει μόνο καλό. Και αν κάτι όχι καλό συμβεί όλοι μαζί να το αντιμετωπίσουμε, όλοι μαζί σαν ένας κι ας είμαστε διαφορετικοί. Γιατί είμαστε ΕΝΑΣ. Ένας πλουραλιστικός σχολικός οργανισμός. Ελάτε λοιπόν … το ταξίδι μόλις ξεκίνησε!

Κατηγορίες: Χωρίς κατηγορία | Δεν επιτρέπεται σχολιασμός στο το ταξίδι μόλις ξεκίνησε