Σεισμοί

από ΣΤΑΜΠΟΛΙΔΟΥ ΣΤΕΦΑΝΙΑ Κάτω από: Α Γυμνασίου, Β Γυμνασίου, Γ Γυμνασίου | Δεν επιτρέπεται σχολιασμός στο Σεισμοί

Στα πλαίσια του προγράμματος της περιβαλλοντικής παρακολουθείστε το παρακάτω βίντεο και απαντήστε στις ερωτήσεις που σας δόθηκαν.

Ασκήσεις για το σπίτι

από ΣΤΑΜΠΟΛΙΔΟΥ ΣΤΕΦΑΝΙΑ Κάτω από: Α Γυμνασίου, Χωρίς κατηγορία | Δεν επιτρέπεται σχολιασμός στο Ασκήσεις για το σπίτι

Κατεβάστε το αρχείο και κάντε τις ασκήσεις που έχει. Ασκήσεις

Διαγώνισμα Πληροφορικής Β Γυμνασίου

από ΣΤΑΜΠΟΛΙΔΟΥ ΣΤΕΦΑΝΙΑ Κάτω από: Β Γυμνασίου | Δεν επιτρέπεται σχολιασμός στο Διαγώνισμα Πληροφορικής Β Γυμνασίου

Το διαγωισμα του Β τετραμήνου για το μάθημα της πληροφορικής θα πραγματοποιηθεί την Τετάρτη 29/01/2014IMG_1806 (Medium)

Καλημέρα κόσμε!

από ΣΤΑΜΠΟΛΙΔΟΥ ΣΤΕΦΑΝΙΑ Κάτω από: Χωρίς κατηγορία | 1 Σχόλιο »

Καλωσήρθατε στο Blogs.sch.gr. Αυτή είναι η πρώτη σας δημοσίευση. Αλλάξτε την ή διαγράψτε την και αρχίστε το “Ιστολογείν”!