Say when

Every end is a beginning

Κατηγορίες: Χωρίς κατηγορία | Δεν επιτρέπεται σχολιασμός στο Say when

Αλλάζοντας εγώ, αλλάζει ο κόσμος

imaginary-foundation-collection-15

Ιστορίες για την αγάπη, τον έρωτα, τη δικαιοσύνη, το Θεό, τη φιλία, την αγιοσύνη τις αξίες που διέπουν τη ζωή που ωθούν τον αναγνώστη να ανοίξει τη συνείδησή του και να αλλάξει τον τρόπο που βλέπει τον κόσμο.

Μεταφέρθηκαν στην ελληνική γλώσσα από τον Γιώργο Μαυρουδή στη βάση των πρωτότυπων κειμένων του Anthony de Mello. Την έκδοση πραγματοποίησε η Leader Books.

Κατηγορίες: Χωρίς κατηγορία | Δεν επιτρέπεται σχολιασμός στο Αλλάζοντας εγώ, αλλάζει ο κόσμος

Πρόσκληση σε μουσικοθεατρική παράσταση του 1ου ΓΕΛ Φλώρινας

ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ

Η Πολιτιστική Ομάδα του 1ου Γενικού Λυκείου Φλώρινας σας προσκαλεί στην μουσικοθεατρική παράσταση ‘Όλα κ. Νίκο είναι εδώ” με θέμα τη ζωή και το έργο του ποιητή-στιχουργού Νίκου Γκάτσου που θα πραγματοποιηθεί την Κυριακή 16 Ιουνίου 2013 και ώρα 7:30 μ.μ. στην αίθουσα ‘Φ.Σ.Φ Αριστοτέλης’ στην Φλώρινα.

Gatsos

Μην τη χάσετε!

Κατηγορίες: Χωρίς κατηγορία | Δεν επιτρέπεται σχολιασμός στο Πρόσκληση σε μουσικοθεατρική παράσταση του 1ου ΓΕΛ Φλώρινας

Καλημέρα κόσμε!

Καλωσήρθατε στο Blogs.sch.gr. Αυτή είναι η πρώτη σας δημοσίευση. Αλλάξτε την ή διαγράψτε την και αρχίστε το “Ιστολογείν”!